Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Czym są szkolenia ISO oraz z jakiego powodu wyróżniają się na nowoczesnym rynku sporą popularnością wśród klientów?

admin, · Tagi: , , , ,
ISO to nazwa, jaką można dzisiaj bardzo często spotkać w odniesieniu do tematyki jakości. Jest to organizacja posiadająca charakter międzynarodowy, której funkcją jest ustalanie określonych norm, chociażby dotyczących bezpieczeństwa oraz higieny pracy, zarządzania środowiskowego lub zarządzania jakością. Dziś bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także iso szkolenia. Na czym polegają?

uczestnik szkolenia

Autor: Chad Cooper
Źródło: http://www.flickr.com

To profesjonalne szkolenia, których przeznaczeniem jest przygotowanie przyszłych audytorów wewnętrznych czy pełnomocników, którzy będą specjalizowali się w określonej normie ISO i decydować o tym, czy dana firma bądź instytucja rzeczywiście spełnia oczekiwania wedle takiej normy. Dzisiaj dużo więcej placówek stara się o zdobycie certyfikatu ISO, gdyż dla ewentualnych klientów lub współpracowników jest to dowód na to, że wyszczególnione w normie warunki są wprowadzane w życie.

Szkolenia ISO są dzisiaj prowadzone w Polsce przez wiele fachowych firm szkoleniowych jak przykładowo. Przeważnie trwają kilka dni, około 2, z tego powodu nauka nie jest uciążliwa i nie przeszkadza w pełnieniu pozostałych obowiązków. Koszty szkolenia nie są duże, a większość firm poza tym oferuje faktycznie dosyć atrakcyjne zniżki dla studentów, którzy w szkoleniu planują uczestniczyć. Po jego zakończeniu, uczestnicy dostają stosowne dyplomy, jakie stanowią potwierdzenie zdobytych przez daną osobę umiejętności.

(więcej…)

Szkolenia dla firm mają rozbudowaną tematykę

admin, · Tagi: , , , ,
Czy rozmyślaliśmy o szkoleniach?. Znacznie częściej posiadacze przedsiębiorstw wydają sobie sprawę z tego, że proponowanie szkoleń dla pracowników będzie naprawdę ważne.

(więcej…)