Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Porównanie różnych typów gier planszowych

admin, · Kategorie: Sztuka kompozycji - kilka słów o kulturze i malarstwie · Tagi: , ,
Wszyscy znacznie cenią sobie rozrywkę, persony związane własnie z tą dziedziną zarabiają duże sumy na swojej pracy. Oglądamy telenowele, programy mecze piłki siatkowej -rozrywki niezbyt pobudzające nas intelektualnie, mające tylko na celu „zabić czas”.

Są też czynności bardziej budujące, jak czytanie komiksów, zainteresowania związane z rysowaniem bądź kolekcjonowaniem cennych okazów. Są również gry, wszelkiego rodzaju. Zarówno planszówki jak i komputerowe, mające grono oddanych fanów. Które z nich są ciekawsze?

Gry planszowe

Tego rodzaju rozrywka w ostatnich latach przeżywa całkowity powrót, mamy do dyspozycji coraz więcej magazynów skupiających się w tym produkcie, wydawane są coraz to nowe publikacje. Jeżeli spojrzymy na ranking gier planszowych, to dostrzeżemy, że pokaźnym powodzeniem cieszą się te dla kilku osób. Gdyż rozrywka tego rodzaju to także wspaniała okazja do spotkań międzyludzkich. Masz w planach wyjazd integracyjny ze szkoły? Wybierasz się na majowy weekend z znajomymi w góry? Czy może chcesz urządzić awangardowe przyjecie?

Planszówka

Autor: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com

Planszówki to wspaniała alternatywa dla osób, które wola spotkania bez alkoholu, dzięki sporej dawce rywalizacji, godziny będą mijać bardzo szybko, a my będziemy wspaniale się bawić. Jeżeli nie wiesz, od czego zacząć, ranking gier planszowychprzyjdzie ci z pomocą. Często są one poukładane są na kategorie, które usprawnią nasz wybór.

Laptop gamingowy

Autor: Mike McCune
Źródło: http://www.flickr.com
Gry komputerowe
Jak i oczywiście te na konsole, są numerem jeden jeśli chodzi o rozrywkę. Sporo graczy lubi grać całą noc, nie czując zmęczenia.

Czy ten materiał Cię zaciekawił? W takim wypadku sprawdź odmienny polecany serwis ISO 26262, który także zawiera absorbujące informacje.

Jest to jednak opcja wymagająca dużych inwestycji. Bowiem oprócz samego egzemplarza gry, który zazwyczaj jest droższy od planszówki, musimy także zakupić właściwy sprzęt. Komputery stacjonarne, laptopy gamingowe, konsole – to wszystko dużo kosztuje, zwłaszcza najnowsze modele. Gdyż jeśli chcemy cieszyć się grą, która niedawno wyszła na rynek, musimy mieć najwyższej jakości oprogramowanie, bowiem w przeciwnym razie, nie włączymy jej. Poza tym, każdy z tych sprzętów może być wykorzystywany jedynie w domu, wyjątek stanowią tutaj tylko laptopy gamingowe. Ale również ich nie zabierzemy ze sobą na wyjazd z rodziną, bo trudno będzie się integrować.

Ciężko całkowicie stwierdzić, który typ gier jest modniejszy, oba bowiem posiadają sporo zwolenników jak i przeciwników. Planszówki pomagają w zabawie z innymi osobami, gry komputerowe raczej bawią nas w pojedynkę.