Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Współczesny dron Inspire 1 i jego plusy

admin, · Kategorie: Internet bez granic - tylko u nas, Nowości i gadżety elektroniczne - może ci się przydać! · Tagi: , ,
Na dzisiejszym rynku pojawia się coraz więcej dronów, które użytkowane są na dużą skalę. Drony pozwalają na wykonywanie zdjęć i filmowanie z powietrza, co daje naprawdę niesamowite oraz niepowtarzalne rezultaty.

dron, technologia

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Bezspornie jednym z lepszych dronów jest dzisiejszy dron Inspire 1, który ma nadzwyczaj rozbudowane zaplecze techniczne. Dron Inspire 1 posiada takie funkcje, jak na przykład automatyczne lądowanie oraz startowanie, GPS albo stabilizacja lotu. Dodatkową nowością jest również wbudowana kamera, która jest w stanie zarejestrować obrazy w rozdzielczości 4K. Dron DJI Inspire 1 jest w stanie obrócić kamerę o 360 stopni, dzięki mechanicznemu podwoziu, które chowa się samoczynnie po starcie. Jego parametry są istotnie ogromnie wyborne, wskutek tego decydując się na ten nowoczesny dron, musimy liczyć się z niemałą ceną- sprawdź ceny:

Niesłychanie dobre drony wysokiej jakości proponuje także firma 3d Robotics. Firma oferuje fachowe drony poświęcone do filmowania z powietrza, z których entuzjastycznie korzystają profesjonaliści. W ofercie 3d Robotics mieści się między innymi dron 3DR SOLO- oferta dostępna tutaj: , który posiada kapitalne parametry. Zdoła on pracować do 25 minut, a system zarządzania energią wiecznie dozoruje zużycie baterii. Dzięki temu wiemy, jak bateria jest już na wyczerpaniu oraz gdy powinno się bez szwanku podejść do lądowania.

widok z kamery drona

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno drony marki DJI, jak także 3d Robotics zrealizują oczekiwania osób, jakie szukają fachowych dronów do filmowania z powietrza, niekoniecznie tanich. Cena (bardzo tanie laptopy) za drony tych marek do niewielkich nie przynależy, jednakże z pewnością ich niezwykła funkcjonalność, odporność oraz wyśmienita jakość są warte takiej ceny. Drony te zdołamy aktualnie otrzymać w wielu sklepach internetowych, rzecz jasna powinno się zdobywać drony z wiarygodnych źródeł. Wtedy będziemy mieć pełne przekonanie, iż jest to oryginalny sprzęt od najlepszych producentów. Przed zakupem powinno również zaznajomić się z dokładnymi parametrami poszczególnych modeli i wybrać taki, jaki będzie odpowiadać nam najbardziej.