Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Jak działa na skórę laser frakcyjny CO2?

admin, · Tagi: , , , ,
Nowoczesna medycyna estetyczna proponuje różne zabiegi z użyciem laserów, które pozwalają pozbyć się kompleksów oraz przywrócić skórze estetyczny wygląd. Do jakich zabiegów stosuje się laser CO2? Jak wygląda zabieg i jakich efektów można się po nim spodziewać? Dowiedz się więcej na ten temat.

usług

Autor: Julian Partridge
Źródło: http://www.flickr.com
Do czego stosuje się laser CO2?
Za pomocą lasera frakcyjnego CO2 wykonuje się różnorodne zabiegi medycyny estetycznej. Zazwyczaj ten laser stosowany jest, aby poprawić wygląd skóry, zależnie od pożądanych efektów: zmniejszyć widoczność i głębokość blizn potrądzikowych czy pooperacyjnych, wygładzić zmarszczki, polepszyć jędrność oraz elastyczność skóry, zlikwidować rozstępy, zlikwidować przebarwienia skórne.
laser co2 katowice

Autor: Eva Rinaldi
Źródło: http://www.flickr.com
Jak oddziałowuje na skórę laser frakcyjny CO2?
szampon

Autor: mixtureusa
Źródło: http://www.flickr.com
W trakcie zabiegu z wykorzystaniem lasera, emitowana wiązka oddziałowuje na skórę pacjenta tworząc siatkę „miniranek”. Są to mikrouszkodzenia z zachowaniem wysp nieuszkodzonej skóry, dzięki temu regeneracja następuje wyjątkowo szybko. Ból jaki odczuwa pacjent w trakcie zabiegu jest minimalny, gdyż przed zabiegiem skóra znieczulana jest specjalnym kremem – szczegóły na temat laseru co2 w Katowicach.

Fascynuje Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to odwiedź źródło bus 9 osobowy wynajem kraków a znajdziesz tam atrakcyjne informacje, które na długi czas zapamiętasz.

Średni czas trwania zabiegu około 30 minut, aczkolwiek dokładny czas jego trwania zależy od rozmiaru obszaru skóry jaki poddawany jest zabiegowi. Po zakończeniu działania lasera skórę chłodzi się, aby zminimalizować dyskomfort. Pierwsze widoczne efekty zabiegu są widoczne już po tygodniu. W niektórych przypadkach, takich jak głębokie zmarszczki bądź blizny, konieczne jest powtórzenie zabiegu 2-3 razy. Jeśli kogoś interesuje więcej informacji na temat tego jak działa laser CO2 Katowice są miastem, w którym bez trudności znaleźć można renomowaną klinikę medycyny estetycznej.

Zanim zdecydujemy się na zabieg, konieczna będzie konsultacja z lekarzem, który ustali czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu i jaki będzie przebieg laseroterapii. Lekarz powinien również ustalić jak pacjent ma przygotować skórę do zabiegu.