Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Nowy produkt finansowy – lokata happy, jako jeden z najkorzystniejszych produktów dla klientów chcących oszczędzać.

admin, · Tagi: , , ,
W obecnych czasach jest wiele branż, z których korzystają prawie wszyscy ludzie. Są to dziedziny elastyczne i globalne, które w dobie rozwoju gospodarczego i ekonomicznego stale się rozwijają i zwiększają skalę swoich działań. Jedną z takich branż jest dziedzina finansowa, która zasadniczo na każdym kroku proponuje swoim klientom nowe produkty finansowe.

Banki ciągle mają dla klientów nowe oferty

Lokata

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Dyscyplina finansowa jest dziedziną, która rozwija się niesłychanie energicznie pozyskując niemal codziennie nowych klientów. Związane jest to z tym, iż niemalże każdy człowiek oraz każda firma ma konto w banku. Wiele transakcji finansowych między przedsiębiorstwami czy prywatnymi osobami wykonywana jest teraz w stanowczej większości pomiędzy bankami przez Internet.

W związku z sporym zapotrzebowaniem osób prywatnych a także firm obecnie w każdym banku można założyć konto internetowe. Na współczesnym rynku ekonomicznym jest duża liczba banków. Toteż każdy z nich nieustannie oferuje swoim obecnym jak i domniemanym petentom dużo nowych produktów finansowych, które mają zachęcić ludzi do założenia w ich banku konta albo także lokaty.

Korzystna oferta dla nowych klientów
Jednym z takich produktów, które są proponowane petentom jest lokata happy Idea Bank. Jest to lokata, która ma oprocentowanie 4% a docierające nawet do 5% w skali roku. Co obecnie jest jedną z najwyższych stawek na rynku.

Zobacz więcej porad na stronie (https://www.fundacjaavalon.pl/poradnik/) – pokażą inny aspekt sprawy. Bez obaw – one odnoszą się do omawianej problematyki, więc także Cię zabsorbują!

Nastawiona jest ona do nowych konsumentów banku. Uznawana jest współcześnie za najlepszą lokatę kwartalną na rynku. Lokata happy Idea Bank można założyć na 3 miesiące, po których otrzymuje się współmierne zyski – polecamy.

Aby otworzyć tą lokatę nie trzeba mieć konta w tym określonym banku, co niewątpliwie jest dogodną alternatywą dla sporej ilości petentów, którzy nie chcieliby zmieniać konta a oferta tej lokaty jest dla nich korzystniejsza niż ta oferowana przez ich obecny bank. Sporym usprawnieniem dla jednostek, które są zainteresowane tą lokatą jest to, iż można założyć ją w mieszkaniu przez Internet po wypisaniu właściwego wniosku.

Pozostałe informacje z banku otrzyma się przez pocztę. Z pewnością lokata happy Idea Bank jest ciekawą propozycją dla osób chcących zacząć oszczędzać.