Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

W co się przyodziać, by wyglądać szczupło?

admin, · Tagi: , ,
W co się ubrać, aby wyglądać szczupło? Mamy dla Ciebie nieco wskazówek, dzięki którym będziesz wyglądać szczupło. Wystarczy wykorzystać nieco prostych chwytów znakomicie znanych stylistkom mody.
Pamiętaj, iż wbicie się w okrycie o rozmiar za małe, może „pogrubić” nawet filigranową kobietę.

Tłuszczyk, jaki „wylał się” nad paskiem jeansów, fałdki dostrzegalne pod opiętym t-shirtem – tego wszystkiego możesz uniknąć, wkładając należycie dobrany kostium. Tyczy się to też bielizny – wpijające się w skórę ramiączka stanika, bądź stringi wyglądają koszmarnie.
Pamiętaj zawsze, iż gdy ubranie jest nazbyt przyciasne – zrobisz wrażenie jakbyś dopiero co utyła, natomiast okrycia przestały na Ciebie pasować. I na odwrót – ciuchy o rozmiar zbyt duże sprawią wrażenie, że właśnie wyszczuplałaś.

naprawa auta

Autor: Rocco Demas
Źródło: http://www.flickr.com
Tak samo kiepskim pomysłem jest wkładanie na siebie ciuszków rozmiarów namiotu w ufności, że wszystko „zakryją”. Z pewnością nie będziesz wyglądała w nich szczuplej. Worki są odpowiednie na kartofle, kobiety – bez względu na to jak dużo ważą – potrzebują kobiecych ubiorów. Należycie dopasowany rozmiar – stanowi klucz do sukcesu. Ubranie powinno być tak luźne, ażeby w żadnym wypadku nie wpijało się w skórę jak też nie opinało na fałdach tłuszczyku, jednakże tak dopasowane, by akcentowało kobiecość Twoich kształtów. Albowiem kształty kobiece – to kształty krągłe.

Jeśli będziesz o tym pamiętać, wówczas z tego co uważałaś za wadę, możesz uczynić swoją najogromniejszą zaletą. Dostatnią propozycję ubrań o większych rozmiarach mieści internet oferta marketów on-line jest obecnie przebogata! Z pewnością wyszukasz tam coś odpowiedniego dla siebie.