Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

W co się przyodziać, by wyglądać szczupło?

admin, · Tagi: , ,
W co się ubrać, aby wyglądać szczupło? Mamy dla Ciebie nieco wskazówek, dzięki którym będziesz wyglądać szczupło. Wystarczy wykorzystać nieco prostych chwytów znakomicie znanych stylistkom mody.
Pamiętaj, iż wbicie się w okrycie o rozmiar za małe, może „pogrubić” nawet filigranową kobietę.

Tłuszczyk, jaki „wylał się” nad paskiem jeansów, fałdki dostrzegalne pod opiętym t-shirtem – tego wszystkiego możesz uniknąć, wkładając należycie dobrany kostium. Tyczy się to też bielizny – wpijające się w skórę ramiączka stanika, bądź stringi wyglądają koszmarnie.
Pamiętaj zawsze, iż gdy ubranie jest nazbyt przyciasne – zrobisz wrażenie jakbyś dopiero co utyła, natomiast okrycia przestały na Ciebie pasować. I na odwrót – ciuchy o rozmiar zbyt duże sprawią wrażenie, że właśnie wyszczuplałaś.
naprawa auta

Autor: Rocco Demas
Źródło: http://www.flickr.com
Tak samo kiepskim pomysłem jest wkładanie na siebie ciuszków rozmiarów namiotu w ufności, że wszystko „zakryją”. Z pewnością nie będziesz wyglądała w nich szczuplej. Worki są odpowiednie na kartofle, kobiety – bez względu na to jak dużo ważą – potrzebują kobiecych ubiorów.

Jeżeli masz zamiar dowiedzieć się więcej na interesujący Cię wątek, zapewne przyda Ci się bieżąca notka. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny, tam pogłębisz swoje wykształcenie.

Należycie dopasowany rozmiar – stanowi klucz do sukcesu. Ubranie powinno być tak luźne, ażeby w żadnym wypadku nie wpijało się w skórę jak też nie opinało na fałdach tłuszczyku, jednakże tak dopasowane, by akcentowało kobiecość Twoich kształtów. Albowiem kształty kobiece – to kształty krągłe.

Jeśli będziesz o tym pamiętać, wówczas z tego co uważałaś za wadę, możesz uczynić swoją najogromniejszą zaletą. Dostatnią propozycję ubrań o większych rozmiarach mieści internet oferta marketów on-line jest obecnie przebogata! Z pewnością wyszukasz tam coś odpowiedniego dla siebie.