Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Podstawowe rodzaje produktów oferowanych przez banki, krótki przegląd ich zalet i wad.

admin, · Kategorie: Znajdź fotografa w swojej okolicy · Tagi: , , , , ,
Wielu osobom przygoda z bankiem ogranicza się jedynie do posiadania konta osobistego, na które jest przelewane wypłatę. Niektóre osoby mające trochę wolnych środków mogą się także zdecydować na założenie lokaty terminowej, na której trzymają oszczędności.

pożyczka

Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak w sytuacji, gdy będzie trzeba w jakiś sposób pozyskać trochę pieniędzy, to wtedy także można zwrócić się do banku o jakąś pomoc. Banki mają w swojej ofercie sporo produktów dla kogoś, kto potrzebuje pieniędzy. Najbardziej popularne są po prostu zwykłe kredyty konsumpcyjne, w wielu bankach można je otrzymać bardzo prosto, bez obowiązku donoszenia dokumentów o formie zatrudnienia czy wysokości zarobków. Takie kredyty przeważnie można wziąć na okres do kilkudziesięciu miesięcy, jednak ich sporym minusem jest wysokie oprocentowanie, dużo wyższe niż w przypadku innych bankowych produktów. Jednak ich ogromną zaletą będzie to, że można je wydać na co ma się ochotę, nie ma potrzeby chwalenia się później, na co przeznaczono środki. Czytaj też pożyczki (zobacz smartvest.pl/pozyczki-pod-zastaw.html)e finanse bardzo polecane są karty kredytowe. W największym skrócie karta kredytowa umożliwia właścicielowi używanie z pieniędzy, których nie posiada on w aktualnej chwili na koncie. Rzecz jasna nie można z korzystać z tego bez ograniczeń, każda karta będzie bowiem miała jakiś ustalony limit. Dużym plusem kart kredytowych jest to, że przez pewien okres czasu nie będzie się płacić żadnych odsetek od środków, które się wykorzysta. Jeśli się zapłaci wszystko przed upływem tego czasu, to nie poniesie się w danym miesiącu żadnych kosztów związanych z użytkowaniem karty.

chwilówki

Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com

Zupełnie odmiennych produktów potrzebują osoby które chcą zakupić nowe mieszkanie. W ich przypadku bardzo dobrze sprawdzą się kredyty hipoteczne. Sposób ich przyznawania jest znacznie bardziej skomplikowany, gdyż oprócz zaświadczeń o dochodach niezbędne będzie pokazanie dokumentów związanych z kupowaną nieruchomością. Dzięki temu, że zabezpieczenie kredytu stanowi nieruchomość, to mają znacznie niższe oprocentowanie niż pożyczki (zobacz https://smartvest.pl/)obacz też .