Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Każdy komputer potrzebuje oryginalnego oprogramowania — w szczególności takie, które są używane w pracy

admin, · Tagi: , , ,
W naszym kraju obowiązuje takie prawo, że każdy laptop, który bywa wykorzystywany w firmach, powinien posiadać legalny program.
Pewnie wszyscy możemy przypomnieć sobie skandal oraz kompromitację, na jakie wystawiona została policja, kiedy jakiś czas temu okazało się, że pracują oni na lewym oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Ścigają takie rzeczy wśród Polaków, a sami nie świecili zbytnio przykładem. W obecnych czasach takie działania wydają się być już raczej rzadkie.

Jeżeli omawiany wątek nieprawdopodobnie Ci odpowiada, to aby uzyskać dodatkowe dane na to zagadnienie, pójdź dalej (https://www.kamrec.pl/) i wejdź tu.

Wszystkie spółki zdają sobie sprawę, że komputery, które znajdują się w budynku i używane są przez osoby tam zatrudnione, muszą mieć oryginalne oprogramowanie, ale również legalny system antywirusowy. To niebywale ważne. Musimy mieć na to rachunek oraz w momencie kontroli pokazać, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeśli bierzemy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset komputerów, to rzecz jasna mamy szansę, by zapytać o rabat. Będziemy potraktowani jak najlepsi klienci. W takim wypadku przykładowo przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, żeby zrobić kurs z nowego systemu. Będzie to z pewnością bardzo użyteczne, gdyż badania pokazują, że duża część ludzi nie wykorzystuje wszystkich możliwości, które daje dany program, ponieważ po prostu nie wiemy, że istnieją. Tego rodzaju szkolenie może być również wykonane online.

Taka forma jest obecnie bardziej popularna. Nie ma się co dziwić, przecież żyjemy w stuleciu ogólnej cyfryzacji. Zamawiając oprogramowania na laptopy firmowe, nie zapominajmy o tym, że musimy dostać także gwarancję.