Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Niektórzy mówią, że życie zaczyna się zwykle po 50. — warto zatem dożyć jesieni życia w dobrym zdrowiu

admin, · Tagi: , ,
Faktem jest, że życie bywa ciężkie i niekiedy naznaczone bywa męczącymi chorobami. Powinniśmy jednakże postarać się troszczyć się o siebie na każdym kroku.

Silnik
Każdy wie, że w naszej ojczyźnie życie seniorów nie jest łatwe i przyjemne. Ludzie, którzy mają małe emerytury, zazwyczaj nie mogą sobie pozwolić na życie jak z amerykańskich filmów. Nie mogą też zbyt często wyjeżdżać, w przeciwieństwie do swych angielskich kolegów. Niestety w podeszłym wieku zazwyczaj dostrzec można też problemy ze zdrowiem. Senior zatem nie ma łatwego życia. By więc na emeryturze dobrze nam się powodziło, to już w latach młodości, kiedy pracujemy, musimy pomyśleć o posiadaniu funduszu emerytalnego. Przez cały czas, gdy będziemy mieli zatrudnienie — zatem przez mniej więcej 30 lat, będziemy odkładać nieduże sumy, aby później być w stanie te pieniądze po swojemu spożytkować w okresie jesieni życia. To, co z nimi uczynimy, to prywatna sprawa. Możemy przeznaczyć te sumy na wakacje za granicą lub prywatną opiekę zdrowotną. To przyda się wszystkim, ale emerytom najbardziej. Kiedy jesteśmy już w podeszłym wieku, to nie mamy ochoty męczyć się i oczekiwać kilka godzin na wizytę u lekarza. Trzeba wtedy przebywać w dusznych pomieszczeniach na niewygodnych krzesełkach. A w prywatnych klinikach jesteśmy traktowani z szacunkiem.

Nie trzeba o nic się prosić, a personel przejawia wiele empatii. Będziemy czuć, że jesteśmy traktowani jak ludzie. Przez to warto pomyśleć o prywatnym ubezpieczeniu na zdrowie.