Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Niejedna osoba w podeszłym wieku powinna być traktowana z szacunkiem i powinna mieć prawo się leczyć z godnością

admin, · Tagi: , , , ,
Gdy przechodzimy na emeryturę, to mamy nadzieję, że nareszcie zaczniemy cieszyć się życiem. Obyśmy tylko nie byli chorzy.
Niestety różne choroby oraz nieszczęścia nie oszczędzają nikogo.

Produktywność

Autor: BMiz
Źródło: http://www.flickr.com
ładowarka rowerowa

Źródło: jego-styl.pl
Różne kłopoty ze zdrowiem zazwyczaj dotyczą osób na emeryturze. Organizm niestety daje już powoli znać, że się starzeje. Należy wówczas częściej chodzić po przychodniach oraz na różnego rodzaju zabiegi. Każdy, kto był chodź raz w państwowych placówkach, wie, jaki to koszmar. Ogromne kolejki, przez które miesiącami trzeba oczekiwać na wizytę u specjalisty i ogólny brak empatii. Nikt z nas nie życzyłby sobie, aby tak był traktowany ktoś z naszej rodziny. Nagle dowiadujemy się, że osoby, które przepracowały całe życie oraz klimatyzacja multi split przez wiele lat odprowadzały składki na NFZ, nie są w stanie porozmawiać z lekarzem często o istotnych komplikacjach ze zdrowiem. Zatem tak ważne jest, żeby każdy senior miał wykupione dodatkowe ubezpieczenie, które pozwoli mu na leczenie się w prywatnej przychodni. Tam nie ma kolejek i wszystkich traktuje się życzliwie. Doktorzy pochylają się nad zdrowiem swych pacjentów, a nie traktują ich jak zło konieczne. Jednak, by jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem, seniorzy powinni uprawiać sport. Mogą dla przykładu uczęszczać na basen lub dużo spacerować.

Większość obiektów sportowych ma fajne zniżki dla seniorów, żeby nakłonić ich do aktywnego spędzania wolnego czasu. Dodatkowo możemy również ze zniżką chodzić do teatru czy do muzeum.