Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Co kupić znajomym na parapetówkę? Szukamy funkcjonalnych prezentów.

admin, · Kategorie: Znajdź fotografa w swojej okolicy · Tagi: , , , ,
Osoby, które nabyły mieszkanie, przy jego urządzaniu raczej myślą o jego funkcjonalnej stronie i o rzeczach na początku mieszkania najpotrzebniejszych. Pole do popisu pozostawiają przyjaciołom, którzy przybędą na parapetówkę. Co kupić w prezencie, żeby wpasować się w klimat mieszkania, którego jeszcze nie widzieliśmy i aby kupić coś, co będzie zachwycające a do tego po prostu praktyczne?

reprodukcja

Autor: ErgSap
Źródło: http://www.flickr.com

Obrazy do salonu
Warto pomyśleć wcześniej, w wyposażeniu których pomieszczeń chcielibyśmy mieć swój mały udział. Każdy pokój pozostawia spore pole do popisu, dlatego prześledzimy kilka możliwości.

Kiedy przekonasz się, że znajdujący się w tym miejscu wpis jest warty zainteresowania, kliknij tutaj, a zobaczysz więcej ciekawostek (http://lrg-lodz.pl/utylizacja-opakowan-niszczenie-produktow/) tego typu materiałów.

Sprawdzonym podarkiem są naturalnie kwiaty w doniczkach. Jeżeli chcemy sprawić ”pełny” upominek, kupmy na przykład trzy inne sukulenty i włóżmy je do ceramicznych doniczek. Sukulenty nie wymagają regularnego podlewania ani dużej troski, dlatego na dobry początek będą doskonałe. Co więcej – wyglądają bardzo ładnie i będą stanowić ciekawą ozdobę. Jeśli rzeczywiście nie wiemy, jakie kolory zastosowano w mieszkaniu, do którego idziemy, podpytajmy właścicieli lub postawmy na sprawdzone barwy – biały, kremowy, beż lub na wyraźny akcent – doniczki w różnobarwne paski lub kontrastowe kropki. Przy wybieraniu roślin możemy też zdecydować się na takie, które odświeżają i oczyszczają powietrze w pokojach. Jeśli chcemy zrobić właścicielom mieszkania spektakularny prezent, dajmy im obrazy do salonu. Tryptyki z pewnością będą wspaniale wyglądać na dużej przestrzeni, na przykład na ścianie nad sofą. Jeśli chcemy pomóc zająć pustą ścianę, możemy również zamówić naklejki na ścianę, na przykład z cytatem albo elementem natury – kwiatami, drzewami, ptakami.

Szklane blaty

Jeśli natomiast chcemy zakupić coś, co ozdobi jadalnię albo salon, możemy postawić na dekoracyjne patery szklane. Zarówno te płaskie – na tort, jak i te przestrzenne na ciasto i owoce lub muffiny będą bardzo funkcjonalne. Do patery można dokupić pasującą cukiernicę i mlecznik. Będą się pięknie komponować na stole. Lecz prezentem, który także będzie pasował do patery, będzie łopatka do ciasta i łyżeczki. Patery szklane i ładne dodatki na pewno kupimy w tym samym sklepie.
Sprawdź jeszcze lustra na wymiar
Jak widać, jest sporo przedmiotów, które można kupić świeżo upieczonym właścicielom mieszkania. Dostosujmy prezent do osobowości osoby obdarowywanej i jej smaku, a na pewno trafimy także z podarkiem do aranżacji mieszkania. Obrazy do salonu na pewno zawisną na honorowym miejscu, a rośliny znajdą miejsce na parapetach.