Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Pułapki czekające na ludzi kupujących nowe mieszkanie, o czym należy pamiętać przy takiej inwestycji.

admin, · Kategorie: Znajdź fotografa w swojej okolicy · Tagi: , , , ,
Zakup nowego mieszkania to dla wielu rodzin bardzo duże wydarzenie, z tego też powodu należy zachować przy tym pewien rozsądek. Niestety będą temu towarzyszyć ogromne emocje, które czasami zakłócają logiczne myślenie – ludzie tak ogromnie chcą mieć to swoje wymarzone lokum, że zaczynają zapominać o podstawowych zasadach. A przy zakupie mieszkania należy być szczególnie ostrożnym, bo dla większości będzie to inwestycja, która będzie rzutować na resztę ich życia, i nie będzie tu miejsca na pomyłki i błędy.

Nowe mieszkania

Autor: EnergieAgentur.NRW
Źródło: http://www.flickr.com
A jednym z częściej spotykanych zaniedbań jest nieskontrolowanie dewelopera i podpisywanie umów przedwstępnych bez notariusza. Dzisiaj interesy nabywców są znacznie bardziej ochraniane, jednak do niedawna jeszcze pojawiały się sytuacje, kiedy deweloper pozbierał od ludzi pieniądze na inwestycję, a następnie uciekał zostawiając nieskończony obiekt. Jak okazywało się następnie, już przy analizie dokumentów można było wyciągnąć sporo wniosków co do jego formy, jednak większość ludzi nie zawracała sobie głowy tego typu sprawami.

Mieszkania

Autor: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com

Następnym błędem kupujących swoje mieszkanie jest wiara w foldery reklamowe, pokazywane przez dewelopera. Nowe inwestycje bielany powstają w najróżniejszych lokalizacjach, często są poupychane pomiędzy istniejącą infrastrukturę – . Na fotografiach wszystko wygląda wspaniale, będzie dużo miejsca i zieleni, a w rzeczywistości wychodzi, że blok będzie wciśnięty pomiędzy sklep i ruchliwą ulicę. Kolejnym problemem, dotyczącym szczególnie nowych osiedli, jest brak koniecznej do wygodnego mieszkania infrastruktury. Co z tego, że mieszkania bielany będą duże i przestronne, jeżeli będzie tak, że z osiedla jest jedynie jeden wąski wyjazd, nie kursuje komunikacja miejska a do najbliższego lekarza trzeba jeździć pół godziny – dowiedz się więcej na stronie www.

Czy odnośnie prezentowanej tematyki masz więcej pytań? Jeśli tak, kliknij ten odnośnik – to nie powinno za nic umknąć Twojej uwadze.

Jak więc się okazuje, rzeczy które należy sprawdzić przy wyborze mieszkania jest całkiem sporo, i niestety nie zawsze będą to drobiazgi. Dlatego też bezwzględnie trzeba przed jakąkolwiek umową wszystko szczegółowo sprawdzić, aby nie było później żadnych rozczarowań.