Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Jakie możliwości posiadamy w obecnych czasach, jeśli chodzi o nieprofesjonalne filmowanie i fotografowanie ? Jakie sprzęty warte są uwagi?

admin, · Tagi: , , , ,
Możliwości techniczne, jeśli chodzi o nagrywanie amatorskich filmów, są dziś już bardzo duże. Jeżeli porównać jakość takich filmów do tych, które kręcono jeszcze parę lat temu, to można się naprawdę zszokować, jak bardzo technika poszła do przodu.

Najciekawsze jest to, iż na tego rodzaju sprzęt może sobie pozwolić dużo więcej osób.
rozmowa biznesowa

Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele mówi się o dronach, jakie są urządzeniami niezwykle wszechstronnymi. Wyposażone w dobrej jakości sprzęt do nagrywania, mogą być przydatne do kręcenia niesamowitych filmów. Ujęcia z kamery powietrznej wyglądają niesamowicie i mocno odróżniają się od tego, co będziemy w stanie nagrać kamerą naziemną. Coraz większa dostępność takich sprzętów powoduje, że już częściej natknąć się na nie możemy w rękach nieprofesjonalistów.
Jeśli chodzi o drony Warszawa oferuje ich spory Wybór (ciekawostki na gohero.pl). Z pewnością znajdziemy sklep, w którym będziemy mogli kupić sprzęt dobrej jakości. Coraz większa liczba osób zakłada firmy, proponując zrobienie zdjęć czy też nagrań filmowych z drona. Świetnie sprawdza się takie rozwiązanie na weselach, ponieważ efekt użycia takiego sprzętu jest niesamowicie oryginalny. Ujęcia będą inne niż te zrobione zwyczajnym aparatem.
garnki

Autor: Silit
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/index/1/34/19/silit__inspiration/id
Osoby uprawiające sport także mogą być usatysfakcjonowane, gdyż obecnie jest sporo możliwości, żeby przykładowo robić zdjęcia swoich sportowych wyczynów w naprawdę niezłej jakości (ciekawostki na gohero.pl). Dobrym przykładem będzie sprzęt o nazwie GoPro Hero 3+ silver, czyli aparat, który robi bardzo dobre zdjęcia.

Przydatną funkcją jest możliwość robienia seryjnych zdjęć, co kilka sekund. Przez to ani jedno interesujące ujęcie nam nie umknie. Warto inwestować w tego rodzaju urządzenie.