Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Zalety wykorzystania telebimów w nowoczesnych formach reklamy, jak sprawdzają się one w większych miastach.

admin, · Kategorie: Znajdź fotografa w swojej okolicy · Tagi: , , , , ,
Jedną z najbardziej skutecznych współcześnie form wielkoformatowych reklam są telebimy. Popularność zyskały stosunkowo niedawno, bo raptem kilkanaście lat temu, a w ogromnym stopniu przyczynił się do tego technologiczny rozwój. W urządzeniach tych wykorzystuje się mocne, wydajne diody, jakich światło jest widoczne z daleka, a poza tym będą one zużywać bardzo mało prądu.

Telebim reklamowy

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Na każdy piksel składają się trzy diody, to znaczy zielona, niebieska i czerwona. Sterując natężeniem świecenia każdej z nich otrzymuje się ostateczny kolor danego punktu, czyli dokładnie to, co widzi odbiorca.

Jeżeli chcesz zgłębić dane na opisywany wątek, to odsyłam do serwisu www (http://kohut-kamien.pl/kostka-brukowa/) w którym odnajdziesz dużo interesujących danych, które szczegółowo omawiają temat.

Telebimy składają się z paneli, w skład każdego z nich wchodzi kilkaset punktów. Ogromną zaletą telebimów jest modułowa budowa, przez to że pojedyncze panele łatwo mogą być łączone w większe bloki, to zmontowanie większych telebimów nie będzie żadnym problemem.

Czy chcesz poznać analogiczne teksty? Jeśli tak, to zobacz w witrynie (https://multibed.pl/dla-inwestorow-nieruchomosci/) podobne wiadomości dotyczące takiej sprawy – odnośnik jest tu.

Z tego też powodu w różnych miejscach zobaczyć można telebimy mające różne rozmiary, niektóre z nich mają kilkanaście metrów powierzchni i widać je doskonale nawet z odległości kilkuset metrów – warto sprawdzić.

Telebimy coraz częściej spotyka się w mniejszych i większych miejscowościach. Położone są one przeważnie tam, gdzie będzie przebywać dużo ludzi, więc bardzo dobrze się sprawdzają większe skrzyżowania czy pobliże sportowych i rozrywkowych obiektów. Takie położenie powoduje, że reklamy wyświetlane na telebimach są widoczne dla dużej ilości potencjalnych odbiorców, a że często będzie ona przyciągać uwagę przechodniów, to cechuje się ona wysoką skutecznością.

Lecz pomimo ogromnych zaleta telebimów pamiętać także trzeba o ich wadach. Największą z nich jest jasność z jaką świecą, zwłaszcza w nocy. Jeżeli telebim szczecin struga świeci zbyt intensywnie, to może powodować oślepianie kierujących i pieszych, a to niestety może się skończyć wypadkiem. Z tego też powodu w wielu miastach zostały wprowadzone przepisy precyzyjnie określające, w jaki sposób mogą być instalowane telebimy, żeby nie powodowały zagrożenia. Dzięki temu będą one bezpieczniejsze, a równocześnie będą spełniać swoje zadania.