Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Aktywne pożytkowanie wolnego dnia, zatem co robić, by nie marnować niedzielnego popołudnia przed TV

admin, · Tagi: , ,
Zbliżająca się wiosna sprawia, iż mamy coraz większą chęć, by wychodzić na zewnątrz. Pogoda dopisuje, słońce świeci coraz mocniej, a temperatura staje się coraz większa. Ściągamy puchowe, zimowe kurtki oraz myślimy, co robić, by nie trwonić następnego niedzielnego popołudnia przed TV. Najłatwiejszą metodą na wolny dzień jest spacer. Można chodzić gdzie chciałbyś – i po mieście, i poza miastem, ale naturalnie najlepsze są naturalne krajobrazy.

gra w siatkówkę

Autor: Todd Ryburn
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego dobrze podjechać samochodem do niedaleko położonego lasu oraz patrzeć, w jaki sposób przyroda nieśpiesznie budzi się do życia. Grzybów jeszcze nie znajdziemy, ale miło spędzimy czas. Możemy spakować piłkę, rakietki do badmintona oraz rzecz jasna smakowite kanapki albo inne przekąski, by zjeść na świeżym powietrzu wyśmienity podwieczorek. Cała rodzina będzie uszczęśliwiona, kiedy rozłożymy kosz na zielonej polanie i będziemy słuchać śpiewu ptaków. Jeżeli nie spacery, to może wyprawy rowerowe? Większość z nas uwielbia pedałować, dlaczego zatem nie wybrać się na przejażdżkę? Nie wyjeżdżamy od razu dwadzieścia kilometrów za miasto, na początek starczy parę km, by nieco poruszać się po zimie – odwiedzę park trampolin. Wielu ludzi przepada także za chodzeniem z kijkami. To tak zwany Nordic Walking, który pozwala nie tylko cieszyć się przyrodą, ale także zgubić kilka niechcianych kilogramów, jakie niestety częstokrotnie pojawiają się po zimnych miesiącach. Kijki odciążają stawy, toteż mogą ich używać również ludzie mający z nimi trudności. Ponadto popularne są działki, tak zwane ogródki, jakie można wyszukać w tak naprawdę każdym mieście. Warto mieć taki swój skrawek ziemi, gdzie będzie można zasadzić ulubione kwiatki, wyhodować pomidory, jak również ustawić grilla, by czasami spożyć kolację pod gołym niebem.

Ten artykuł ma interesujące dane na prezentowany temat – jeśli masz chęć uzyskać większą ilość wpisów, to odwiedź stronę fireshow, która opisuje zbliżone problemy.

Kluczowe jest, aby jak najwięcej przebywać poza czterema ścianami, albowiem zanim się obejrzymy, ponownie nadejdą zimowe miesiące.

chłopak robiący brzuszki

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
To tylko parę pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Niewątpliwie masz swoje ulubione zajęcia, jakie można realizować na świeżym powietrzu (w końcu kupiłam dobry toczek).

Interesuje Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to odwiedź źródło atrakcje szklarska poręba a przeczytasz tam ciekawe informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

Zabierz rodzinę z wygodnej sofy i zróbcie coś fajnego, a zdecydowanie milej będzie się wam spać, kiedy już wejdziecie do domu sfatygowani, ale szczęśliwi.