Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Jak technologia zmienia świat? Co ostatnimi czasy jest godne uwagi?

admin, · Tagi: , ,
Rozwój technologii ma minusy oraz plusy, ale jakby tak pomyśleć, to więcej jest tych dobrych stron. Najzwyczajniej w świecie każdy z nas korzysta z tych możliwości, gdyż ułatwiają życie, powodują, że życie jest wygodniejsze.

Podzespoły

Autor: Gareth Halfacree
Źródło: http://www.flickr.com

Co jakiś czas mamy nowe wynalazki, które dosyć szybko stają się normalnie dostępne. Przecież jeszcze nie tak w odległych czasach telefon komórkowy to było coś, a aktualnie większość ma smartfony.
kolorowe etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
I tak to wygląda w dużej ilości sytuacji. ”Komórka” to było przecież coś na początku nieosiągalnego dla większości, jako coś co występowało wyłącznie w filmach. Obecnie możemy się śmiać z tego, jak ogromnym zainteresowaniem cieszyły się “wielkie cegły”, co znaczy pierwsze, wielkich gabarytów, telefony komórkowe.
Tego typu przykład jest oczywisty dla każdej osoby, lecz w tym artykule skupimy się na czymś naprawdę aktualnym, co też jeszcze kilka lat temu było w sferze marzeń, a dziś staje się realne dla coraz większej ilości osób. Tym czymś są z pewnością filmy z drona, które zrewolucjonizowały nakręcenie różnych filmików, czy to w dziedzinie profesjonalnej czy bardziej amatorskiej (filmuj z drona). Dzięki temu nie trzeba wynajmować ekipy z helikopterem, bo bez trudności nakręcimy ujęcia z lotu ptaka.
Ale drony to nie tylko wsparcie w tego typu działaniach, bo przecież dzięki dronom polepsza się poszukiwanie zaginionych osób. Za ich pomocą jesteśmy w stanie jak najbardziej znaleźć zaginione osoby.

Jesteśmy w stanie sprawdzać duży teren, więc to co kiedyś wymagało aktywności dużej ekipy, aktualnie możemy przeprowadzić za pomocą drona (poszukuj zaginione osoby).

Ona jest naprawdę nieszablonowa – bardzo zalecam tą treść. Jeżeli masz ochotę pogłębić zakres swej wiedzy na taki temat, to kliknij ten odnośnik.

Jak widzimy więc taka technologia zapewnia więcej dobrego niż złego, nie ma tu żadnych zastrzeżeń.