Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

O jakich rzeczach należy pomyśleć w czasie konfigurowania firmowej sieci z serwerem na programy użytkowe.

admin, · Tagi: , , , ,
Przy jakiejś większej firmie, korzystającej z różnego rodzaju oprogramowania do obsługi firmy trudno się obejść bez mocnych serwerów. Maszyny te kosztują dużo więcej, niż tradycyjne komputery lub laptopy, lecz również dużo więcej się od nich oczekuje.

gra komputerowa

Autor: Cauthon
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo często tego typu serwery montuje się w specjalnych szafach, czasami nawet z oddzielnym chłodzeniem. Ponieważ takim maszyną trzeba będzie bez przerwy zarządzać, to pomyśleć trzeba o tym, żeby podłączyć do niego monitor, przykładowo świetnie się sprawdza seria syncmaster firmy Samsung. Ponieważ na serwerach przechowuje się niezwykle istotne dane, to ogromnie ważna jest sprawa archiwizacji danych. Do tego celu można na przykład użyć programy symantec backup exec, najnowszy symantec backup exec pozwalające na zarządzanie backupami w środowiskach Windows.
urządzenia mobilne

Autor: Wawel Service
Interesującym i coraz popularniejszym wyjściem, które pojawia się w sieciach firmowych, są pamięci synology nas dysk. Będą to niezależnie działające twarde dyski, włożone do obudowy i dające możliwość przyłączenia do infrastruktury sieciowej. Przez takie możliwości konfiguracyjne sterować można poziomem uprawnień do poszczególnych informacji na takich dyskach, a mogą z nich korzystać wszyscy pracownicy z uprawnieniami.

Opracowaliśmy artykuł o pokrewnej treści. Znajduje się on na następnej stronie. Kliknij zatem w podany link i dowiedz się szczegółów (https://rfid.zone/jak-wybrac-wlasciwego-taga-rfid/) z tym związanych.

Dyski NAS przede wszystkim będą służyć do przechowywania firmowych danych, do których dostęp powinny mieć różne osoby.

Jedną z bardziej znanych firm które oferują tego typu sprzęt jest synology, urządzenia jej charakteryzują bardzo dobrym poziomem jakości i przystępnymi cenami.