Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Jakiego typu akcesoria najlepiej pasują do komórki? Czy bardziej odpowiednie jest etui czy folia?

admin, · Tagi: , ,
Jak powinien prezentować się telefon? Pytanie może zdawać się się banalne, ale tak naprawdę jest bardzo zasadne, szczególnie, że teraz każdy posiada telefon, a raczej smartfon.

wiedza

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Kalkulator, pieniądze, ołówek i dokumenty

Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com

Różnorodne są rodzaje telefonów nowej oraz starszej generacji, lecz każdy z nich ma pewien wygląd, który podoba się bardziej albo mniej. Jednakowoż telefony są do siebie podobne, tak więc wiele osób pragnie posiadać tego rodzaju model, który będzie właściwie spersonalizowany.

Zainteresował Cię prezentowany artykuł? Jeśli tak, to śmiało kliknij także ten link. Podobne wiadomości znajdziesz również tutaj.

Co najlepiej wybrać: etui a może folię ochronną?

dron

Autor: Walter
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z bardziej ważnych elementów wyposażenia telefonu komórkowego, który ma wpływ na jego lepszy wygląd, jest etui. Tego rodzaju pokrowiec na telefon ochrania przed zarysowaniami, mechanicznymi uszkodzeniami i mocniejszymi urządzeniami. Taki wybór jest zależny od gustu oraz indywidualnych preferencji, jednakowoż warto również pomyśleć, czy ważne są tylko względy estetyczne czy także funkcjonalne. Jak nie chcemy etui to świetną alternatywą jest folia na telefon.

Wyglądają rewelacyjnie, również chronią przed rysami i pozostałymi uszkodzeniami. Zakupując folię najlepiej jednak się zastanowić, jaki jej typ będzie najlepszy. Do wyBoru mamy folie ochronne matowe i błyszczące. Pierwsze nie prezentują się jakoś rewelacyjnie, chociaż to oczywiście kwestia gustu, ale jednocześnie nie zbierają wielu odcisków palców. Folie błyszczące lepiej natomiast pasują do nowoczesnych smartfonów.

Kupno folii nie jest kłopotem, gdyż takie akcesoria na komórkę są w wielu sklepach, gorzej jest z jej założeniem. Dosyć często pojawiają się pęcherze powietrza, jakie negatywnie wpływają na wygląd ekranu. Przed zastosowaniem folii musimy wyczyścić ekran telefonu miękką ściereczką a także specjalnym płynem do czyszczenia.