Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Z jakiego powodu zmienia się obecnie tak często telefony komórkowe, jak sprawnie można przedłużyć umowę z operatorem.

admin, · Tagi: , , ,
Rynek smartfonów i telefonów komórkowych rośnie w niesamowitym tempie. Co chwilę wypuszczane są nowe modele, wyposażone w ekran o większej przekątnej, mocniejszy procesor czy jeszcze pojemniejszą pamięć. W praktyce obecnie czas życia przeciętnego telefonu wynosi obecnie dwa lata, bo także i tyle wynosi przeciętna umowa, jaką się podpisuje z firmą telekomunikacyjną. A że klienci bardzo się przyzwyczaili do tego, że wraz z nowo podpisaną umową otrzymują nowy aparat, to firmy telekomunikacyjne tak naprawdę nie będą mieli innego wyjścia, jak te telefony przy przedłużeniu przekazywać.

galaxy

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Oczywiście nie dotyczy to wszystkich taryf, bo niektóre z nich obowiązują bez nowego aparatu, ani też kart przedpłaconych, z których jedną z najpopularniejszych jest play fresh.

Zainteresowały Cię różnego typu inne newsy (https://hanzo.com.pl/laptopy)? Jeśli tak, to przekieruj się na podaną witrynę i przejrzyj, co dla Ciebie stworzyliśmy. Będziesz usatysfakcjonowany.

Ale w większości jakiś smartfon można jednak znaleźć, i klient podpisując nową umowę może go otrzymać przy niewielkiej dopłacie. Rzecz jasna trzeba mieć świadomość tego, że w rzeczywistości nowego smartfona G8 nie otrzyma się całkowicie za darmo czy za symboliczną złotówkę, ale trzeba będzie za niego zapłacić – . Będzie to albo pod postawią większego albo w początkowej opłacie, lecz najczęściej operator nie będzie do tego interesu dokładał.

play fresh

Autor: Creative Technology
Źródło: Creative Technology
g8

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Aktualnie coraz bardziej jest promowany wśród firm telekomunikacyjnych internetowy kanał sprzedaży, zamiast angażowania do tego konsultantów. Przede wszystkim w internetowym serwisie klient może liczyć na znacznie lepsze ceny. Jeśli przykładowo za najnowszy Samsung Galaxy musiałby normalnie dopłacić dwieście złotych, to w internecie będzie już jedynie kilkadziesiąt lub nawet mniej – używam play fresh. Kolejną zaletą tego typu umów przez serwis internetowy i składania zamówień będzie możliwość bardzo dokładnego sprawdzenia wszystkich parametrów.

Przykładowo można sobie wybrać kilka modeli smartfonów, nacisnąć przycisk porównaj telefony i po paru chwilach dostanie się kompletne zestawienie wszystkich funkcji i możliwości, jakie one mają. Dzięki temu da się szczegółowo sprawdzić, czym się charakteryzuje dany model urządzenia i zdecydować, czy właśnie on spełni wszystkie oczekiwania.