Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Program propozycji słów kluczowych, czyli jakie frazy wybrać, by osiągnąć cel?

admin, · Tagi: , ,
Odpowiednio dobrane kluczowe słowa tworzą podstawę skutecznej kampanii SEO, która może spowodować znaczne zyski dla zleceniodawcy. Do wyboru jest mnóstwo narzędzi, które umożliwiają nam znalezienie właściwych fraz oraz ich analizę pod względem ilości konkurencji i teoretycznego powodzenia kampanii. Jednak jak właściwie działa narzędzie propozycji słów kluczowych?

e-marketing

Autor: Luc Legay
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach najpopularniejszą formą szukania niezbędnych informacji jest internet. Codziennie wiele osób wpisuje w okienko wyszukiwarki miliony najróżniejszych fraz, uzyskując przygotowane rezultaty, które powinny spełniać ich wymagania. Frazy te mogą odróżniać się od siebie długością oraz precyzją ujęcia. Wyróżniamy zarówno ogólne frazy, jak np. „zegarki”, jak i nieco bardziej precyzyjne, w których użytkownik bardziej konkretyzuje swoje wymagania, np. „marketing mobilny”- marketing mobilny.

Oddzielną grupę tworzą również tzw. frazy long-tail, które z kolei nie są zbyt często wyszukiwane, jednak cechują się niezwykłą precyzją, np. „zabawa w słoneczko zakończona ciążą”. Największą ilość korzyści dla klienta przyniosą słowa kluczowe zawierające w sobie nazwę danej marki – wskazują one bezpośrednio na naszego reklamodawcę i tworzą więź między marką a jej klientem. Jednakże mogą być one używane wyłącznie wtedy, gdy marka charakteryzuje się popularnością. (zabawa w słoneczko zakończona ciążą) Ciekawą opcją są także frazy wyposażone w nazwę miasta.

seo, pozycjonowanie, google

Autor: Paloma Gómez
Źródło: http://www.flickr.com
Wykorzystując frazę „marketing mobilny Kraków” umiejscowimy promowaną przez nas markę wysoko pośród innych lokalnych usługodawców z tej branży. Do dobrania właściwych fraz kluczowych służy właśnie narzędzie propozycji słów kluczowych. Wpisując w tego typu program słowo kluczowe „zabawa w słoneczko zakończona ciążą” uzyskamy szereg innych, analogicznych wyników, które są porównywalnie często wyszukiwane przez użytkowników Internetu i które można użyć podczas pozycjonowania (alter web).

Kończąca się sukcesem kampania SEO opiera się praktycznie całkowicie na doborze odpowiednich fraz kluczowych.

Nie czekaj – jeśli podoba Ci się ten wpis, to do sprawdzenia (https://www.etteplan.com/pl/o-etteplan) są również inne treści na stronie, która jest pod wskazanym linkiem.

Dlatego należy poświęcić szczególną uwagę wybraniu fraz, jak również monitorować je przez cały okres prowadzenia kampanii, szybko odpowiadając na ewentualne zmiany.