Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Który tablet dobrze jest nabyć?

admin, · Tagi: , , , , , ,
Na tabletowym rynku jest ogromna konkurencja. Przoduje paru czołowych producentów, którzy oferują produkty najwyższej jakości, ale też odpowiednio kosztujące. Wiele mniejszych firm z mniejszym lub większym powodzeniem zamierzają trochę urwać z tego ogromnego tortu, i w wielu przypadkach udaje im się zaoferować tanie a jednocześnie porządne tablety, które będą kosztować dużo mniej niż wyroby markowe. Przykładem może być tutaj Tablet Overmax Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II).

Samsung Galaxy TabPRO

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Projektanci wyposażyli go w ekran o przekątnej 10 cali o wyśmienitych parametrach, i super wydajny układ procesora z czterema rdzeniami. Łącząc to z szybką pamięcią i zoptymalizowanym systemem android tablet charakteryzuje się dużą wydajnością pracy na każdej aplikacji. Ciekawą funkcjonalnością w tych tabletach jest również możliwość wykorzystania go jako aparatu telefonicznego. Również Tablet Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G (PMP7280C3G_WH_DUO) wyróżnia się wśród konkurentów dobrymi parametrami i wydajnością działania.

Podobny zajmujący post przedstawiany jest tu, zatem odwiedź witrynę automatyzacja testów oprogramowania i sprawdź, jakie informacje tam przeczytasz. One również Cię zaciekawią.

Ekran ma trochę skromniejszy niż konkurent z Overmax, lecz rozdzielczością i nasyceniem kolorów w niczym nie ustępuje konkurentom (Tablet Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II) Overmax).

Projektanci tabletu Prestigio postawili na rozrywkę, czego efektem będzie wydajna karta graficzna która sobie radzi z najbardziej wymagającymi grami, i świetnie spisująca się także w czasie oglądania filmów. Ten model tabletu został wyposażony w 2 aparaty i możliwość wykorzystania 3G do łączenia się z z internetem.

O urządzeniach Samsunga nikomu wspominać nie trzeba, od wielu lat wyroby tej firmy są ogromnie popularne. Najnowsze modele (więcej: tablet Samsung Galaxy na ceneo.pl) także należą do liderów w swoich klasach, o czym świadczy liczba klientów i wiele nagród. Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T210 (SM-T2100ZWAXEO) to najnowszy model tego producenta z najpopularniejszej rodziny urządzeń mających przekatną 7 cali. Lecz linia urządzeń Galaxy Tab 3 to także modele o innych wymiarach, kupujących coraz częściej zaczynają wybierać 10-calowe urządzenia, ale również zyskujące coraz większe uznanie tablety o ośmiocalowej matrycy, których przedstawicielem jest Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T311 (SM-T3110ZWAXEO).