Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Nowinki w branży elektronicznej warte uwagi

admin, · Kategorie: Fotografia dla każdego - podręczny kurs fotografii, Internet bez granic - tylko u nas, Nowości i gadżety elektroniczne - może ci się przydać! · Tagi: , ,
Producenci przyrządów elektronicznych i oprogramowania komputerowego żeby podołać wymaganiom współczesnego społeczeństwa kreują co chwila lepsze wynalazki. Wszystko po to, aby usprawnić ludziom żywot. Na rynku konkurencja zwiększa się, dzięki temu ceny nie są bardzo wygórowane.

smartfon

Autor: HTC
Źródło: HTC

Jeszcze ostatnio za dotykowy telefon posiadający różnorodne gadżety w sobie , jak na przykład aparat fotograficzny, trzeba było uiścić bardzo dużo pieniędzy. Tutaj możemy zaprezentować najlepsze smartfony do 1000 zł , jakie w pełności będą w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Są to przykładowo: Kazam Tornado 348, ASUSa ZenFone 5 , BlackBerry Z10, Nokia Lumia 735, Nokia Lumia 1320, Sony Xperia T3. Telefony te mają wszystko to, czego pragnie zarówno akademiczka jak i businessman, od 4-rdzeniowego procesora, po GPS. Nie potrzeba wydawać fortuny, aby cieszyć się elitarnym smartfonem – idź na stronę ze smartfonami.

Wkrótce także ukażą się nowe wersje lenovo y50, jednego z najbardziej znanych komputerów przenośnych dla graczy. Starszy typ zostanie unowocześniony, wymienione zostaną najistotniejsze podzespoły. Konsumenci tego laptopa będą mogli cieszyć się procesorem Core i7-4720HQ, nieco szybszym od poprzedniego Intel Core i7-4710HQ. W trybie turbo częstotliwość może zwiększać się nawet do 3,6 GHz. Jeśli chodzi o programy komputerowe, tonowiutkie wersje aplikacji Word, Excell i PowerPoint pojawiły się w Sklepie Windows w wersji Technical Preview systemu Windows 10. Wspominamy oczwiście o nowości, jaką jest nowy dotykowy office – opaska microsoftu.

smartfon

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Należy przyznać, że nowy pakiet biurowy pokazuje się w trafnym momencie, bo obserwując czynienia firmy można było odnieść wrażenie, że Microsoft trochę zaniedbał własny system na poczet rozwoju aplikacji przeznaczonych na Androida oraz iOS. Producent zapewnia, iż dotykowy interfejs stanie się bardziej życzliwy dla konsumenta od minionej wersji. Także on na rynek wprowadził news , jaką jest opaska Microsoftu o nazwie Microsoft Band. Za jej wsparciem będziemy mogli mierzyć nasz puls, rytm serca, kroki, kalorie oraz jakość snu. Zegarek oprócz tego będzie potrafił podpowiadać nam najlepsze treningi i umożliwi proste utrwalanie tras pokonywanych pieszo, biegiem lub rowerem. Będzie także możliwość podglądania wiadomości a także powiadomień na wbudowanym w opaskę ekranie.

Producenci wprowadzają na rynek coraz to nowe artykuły. Polska jest numerem 27 na świecie pod względem sprzedaży sprzętów elektronicznych, to znak, iż rozkwit naszego państwa cały czas wzrasta, tak samo jak rywalizacja pomiędzy przedsiębiorstwami.