Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

W jaki sposób najbardziej optymalnie dbać o swojego smartfona?

admin, · Kategorie: Nowości i gadżety elektroniczne - może ci się przydać! · Tagi: ,
Niewątpliwie w dobie nowoczesnych narzędzi telefony z dotykowym ekranem są normalnością. W zasadzie wszyscy ludzie zdaje sobie sprawę, że oprócz tego, iż dość komfortowe to jednak są również niezwykle wrażliwe i zagrożone uszkodzeniami.

Etui

Autor: media.digest
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego trzeba w szczególności zatroszczyć się o bezpieczeństwo najbardziej głównych detali smartfona, a przede wszystkim wyświetlacza dotykowego, jaki może zostać uszkodzony, na przykład zadrapany, albo pęknięty. Istnieje parę podstawowych sztuczek, które są dość proste, a które efektywnie zadbają o ekran -[0]=40etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=40.

Pierwszym przykładem na bezpieczeństwo wyświetlacza jest folia na telefon. Jednak całkiem często nie myśli się o zakupie tego gadżetu do telefonu, a pomyśli o tym dopiero, kiedy jest już za późno, czyli telefon został uszkodzony. Należy jednak dbać się o własny telefon, ponieważ nawet codzienne użytkowanie go może wyrządzić

Komórka

Autor: John Karakatsanis
Źródło: http://www.flickr.com

wiele usterek. Czasami wystarcza zwykłe etui do alcatel lub odpowiednie etui, które jest wytrzymałe na przykład biorąc pod uwagę upuszczenia te http://www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=40&device_model[0]=190ą kwestią jest folia ochronna, która jest bezwzględnym minimum, jeśli dotyczy ochrony telefonu. Folia na telefon zabezpiecza przed zarysowaniami oraz przed pęknięciami, przykładowo podczas upadku. Nabycie folii z pewnością będzie tańsze, niż wymiana ekranu, która zwykle wynosi w granicach dwieście złotych. Wiadomo zatem, że z pewnością ekonomiczniej jest zainwestować sobie odpowiedni gadżet, który będzie zasadniczo nie tylko chronił telefon, ale też służył jako reprezentatywny dodatek.

Każdy z nas używa telefonu, nieistotne czy jest to starodawny model komórki, czy może ultranowoczesny smartfon, należy o niego dbać, ponieważ dzięki temu będzie pracować dłużej, prawie wcale nie zawodził oraz prezentował się schludnie. Nie trudno jest przecież kupić najpopularniejszy model telefonu, trudnością jest o niego dbać i spowodować, że pomimo upływu czasu urządzenie wyglądał się jak nowy, aby był zadbany.