Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Jaka jest miłość na odległość i czy jest właściwie możliwa? Jak można ją nazwać? Czy ma szansę żeby przetrwać?

admin, · Kategorie: Sztuka kompozycji - kilka słów o kulturze i malarstwie · Tagi: , ,
Bardzo istotne pytanie, czy uczucie na odległość ma sens? Można stwierdzić, że jednak nie, bo prawdziwa miłość polega na ciągłym przebywaniu ze sobą. Jakiego rodzaju tworzymy więc związek, kiedy widzimy się nie wtedy, jak tego pragniemy, ale kiedy jest to możliwe, czy w czasie przerwy świątecznej, urlopu w pracy czy wakacji? Można więc stwierdzić, iż taka miłość jest bez sensu, ale dobrą odpowiedzią będzie stwierdzenie, że to zależy.

randka

Autor: MaloMalverde
Źródło: http://www.flickr.com

Istnieją przykłady związków, które przez pewien okres czasu były związkami podzielonymi znaczną odległością, a potem powstały z tego wspaniałe małżeństwa. Mimo tego jawi się wiele wątpliwości, że w jaki sposób można pozostawać z kimś w relacji i się nie widywać regularnie, jednak istnieją osoby, które znoszą próbę czasu. Oczywiście są też tacy, którzy jednak nie dają rady, ponieważ jest zależne to od tego, na którym etapie jest nasz związek i jak dorośli są ludzie. Jeśli z kolei chodzi o start relacji to trzeba być ostrożnym, ponieważ na samym początku potrzebne są regularne kontakty.

Wskazane jest byśmy mogli się poznawać. Wiadomości tekstowe, czaty na facebooku lub zobacz też chorwacja wczasy chociaż najpiękniejsze tradycyjne listy nie będą zamiennikiem realnego poznawania siebie wzajemnie. Drugiego człowieka bowiem poznaje się przez regularny kontakt z nim, przez to jak się zachowuje w różnych sytuacjach, w pracy, w jaki sposób odnosi się do innych. Tego na odległość nie sprawdzisz. Największe niebezpieczeństwo sprowadza się do tego, że często na odległość nie kochamy prawdziwej osoby, a własne wyobrażenia o niej. Gdyż widząc się raz na kilka tygodni jesteśmy rozanieleni, stęsknieni, szczęśliwi, że doczekaliśmy się tego dnia spotkania.

Istotne więc, żeby się do tego wydarzenia przygotować. Tak więc miłość na odległość to odpowiednie lekarstwo na samotne kobiety czy samotnie żyjących mężczyzn. Nie jesteśmy skazani na samotność, ponieważ mamy szansę kogoś spotkać i nawet spotykać się sporadycznie, ale wiedzieć, że się kogoś ma, że mamy szansę do kogoś wrócić. To niezwykle istotne, gdyż jesteśmy predestynowani do miłości i z pewnością lepiej działamy, gdy kochamy kogoś i sami Odczuwamy tę miłość. Miejmy na uwadze jednakże, że taka miłość może się przerodzić w coś bardziej poważnego. Wtedy jednak wszystko zależy od nas, tego czy umiemy się poświęcić.