Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Drony – nowatorski sprzęt, za pomocą którego każdy ma możliwość zająć się filmowaniem z powietrza.

admin, · Kategorie: Fotografia dla każdego - podręczny kurs fotografii, Internet bez granic - tylko u nas, Nowości i gadżety elektroniczne - może ci się przydać! · Tagi:
W współczesnych czasach, kiedy wydaje się, że życie tak szybko leci znaczące jest zapamiętywanie niezwykłych sytuacji w życiu. Każdy człowiek w swoim życiu doświadcza sytuacje, które są dla niego w jakiś sposób szczególne. Aby o nich pamiętać warto skorzystać z narzędzi, które umożliwią ich utrwalenie.

Jednym ze sposobów na uwiecznienie ważnych momentów w życiu prócz zdjęć są filmy wideo. Dotychczas filmowanie wykonywane było za pomocą kamer wideo (zobacz promocję dotyczącą produktu – kamera na podczerwień na baterie kamrec) początkowo na kasety później cyfrowo. Rozwój techniczny ulepszył nie tylko techniki nagrywania, ale przede wszystkim sprzęt przy pomocy, którego różnorodne sytuacje z życia są nagrywane. W taki oto sposób wyłoniła się nowa możliwość filmowania, jaką jest filmowanie z powietrza. Jak dotąd filmowanie z powietrza realizowane było przez jednostki pracujące dla telewizji czy też trudniące się pracą przy filmach. Współcześnie filmowaniem z powietrza może trudnić się każda jednostka, która zakupi właściwy sprzęt, czyli drony. Przeczytaj więcej:

http://magiceye.com.pl/

Autor: Steffen Voß
Źródło: http://www.flickr.com

Drony w swoim pojęciu są po prostu bezzałogowymi pojazdami powietrznymi, które bardzo często stosowane były dotychczas do zadań militarnych obecnie bardzo często także rekreacyjnych. Kierowane są zdalnie lub automatycznie. Wyposażone w odpowiednie kamery służą do podglądu, robienia fotografii oraz rejestracji obrazu z powietrza. Używane są aktualnie coraz częściej przez laboratoria fotograficzne, które trudnią się nie tylko wykonywaniem zdjęć, ale także filmowaniem na różnorakich ważnych uroczystościach. Drony zasadniczo może zakupić każdy do własnego użytku, albowiem jest coraz więcej lokalizacji, jakim jest sklep z dronami, w którym można je nabyć-

. Aby wyszukać właściwy sklep z dronami wystarczy posłużyć się przeglądarką internetową i od razu pojawi się dość sporej ilości lista tego typu sklepów. Drony są na pewno doskonałym sposobem na filmowanie sytuacji z takiej perspektywy, jaka nie jest osiągalna przy pomocy tradycyjnych kamer wideo. Dlatego też coraz więcej ludzi korzysta z tej możliwości nagrywania istotnych dla siebie uroczystości a także różnorodnych okoliczności dnia codziennego.