Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Kiedy chcemy zaprosić przyjaciół na ważną uroczystość familijną, zamawiamy eleganckie zaproszenia

admin, · Kategorie: Sztuka kompozycji - kilka słów o kulturze i malarstwie · Tagi: , , , , ,
Zaproszenia na ceremonie familijne jesteśmy w stanie z grubsza podzielić między dwa zbiory: te przeznaczone dla dzieci i te zaprojektowane dla osób dorosłych. Takie istotne wydarzenia, jak chrzest lub ślub, a również jego rocznica, wymagają, żeby gości zapraszać w niezwyczajny, czyli uroczysty sposób. Elegancko wykonane zaproszenia wręcza osobiście w czasie zapowiedzianej wizyty. Żeby jeszcze bardziej podkreślić wzniosły charakter samej czynności zapraszania, wybrane pary narzeczeńskie wręczają samodzielnie wykonane zaproszenia. Jednak lwia większość młodych osób preferuje zamówić profesjonalne druki.

Tort urodzinowy

Autor: Ian Gratton
Źródło: http://www.flickr.com

Zaproszenia ślubne mają najczęściej śnieżnobiały kolor, jednak coraz częściej można spotkać druki w tych mniej tradycyjnych barwach, z różem włącznie. Na przygotowanym blankiecie znajduje się miejsce przeznaczone na odręczne wpisanie imion oraz nazwisk wszystkich gości. Taka forma uzupełniania już dawno temu się przyjęła i w opinii agencji reklamowych, które produkują wszelkie zaproszenia ślubne- przykładowo sklep smartinvite, taki a nie inny wygląd ma pozostawać oznaką szacunku wobec danego członka rodziny bądź przyjaciela. Narzeczeni często decydują się na zamieszczenie mniej lub bardziej słynnego cytatu o uczuciach, który czasem potrafi rozbawić czytelnika.Zaproszenia dla dzieci są zazwyczaj zamawiane na takie ceremonie jak chrzest i pierwsza komunia. I w takim przypadku wspomniane zaproszenie posiada śnieżnobiały odcień. A informacje zawarte na druku informują gości o czasie oraz miejscu planowanej ceremonii i wyrażają w kilku wyrazach radość z faktu narodzin potomka lub przystąpienia trzecioklasisty do pierwszej komunii. Kiedy nasza pociecha obchodzi za za miesiąc swoje 8 urodziny

Ślub i wesele w stylu vintage

Autor: Sebastian Ścigalski
Źródło: abcslubu.pl

lub w niedalekim czasie przypada dzień jej imienin, to wybrani rodziciele pragną z tej okazji urządzić małe przyjęcie na działce.

Nadal nurtuje Cię ten tekst? Kliknij w podany link i tam mamy autorska strona (http://placezabaw.com.pl/), gdzie przeczytasz ekstra wiadomości.

Zapraszając większą liczbę koleżanek i druhów, należy wręczyć szykowne zaproszenia, które zresztą z wykorzystaniem kredek ołówkowych może przecież przygotować sam pierwszoklasista.Zaproszenia urodzinowe (np.) oraz te przeznaczone dla dorosłych już narzeczonych mają ze sobą dużo wspólnego. W tym miejscu możemy wspomnieć o gotowej formułce tekstu zaproszenia, a również o niezwykle popularnej modzie, to jest o umieszczaniu na przygotowanym wprzódy blankiecie zdjęć osób, które będą głównymi bohaterami na konkretnej imprezie