Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Gratka dla entuzjastów gier planszowych

admin, · Kategorie: Sztuka kompozycji - kilka słów o kulturze i malarstwie · Tagi: , ,
Dziś frajda dla zwolenników gier planszowych, czyli tych, którzy preferują rozrywkę w gronie znajomych niż granie w gry na PC albo PS. Chcemy zaprezentować wam, serdeczni Czytelnicy dwie świetne gry planszowe – jedna wprowadza gracz do uniwersum rodem z książek fantasy, druga natomiast zmusi was abyście wybawili ludzkość.

Twilight Imperium wyszło już w 3 edycji przez świetne studio Fantasy Flight Games, jakie znane jest z wyemitowania takich planszówek jak : Gra o Tron ( pomysłodawcą obydwu jest Christian T. Petersen) i Citadels, niesamowicie popularnych i entuzjastycznie przyjmowanych gier planszowych. W opisywanej edycji Twilight Imperium wcielamy się w postaci liderów zaawansowanych cywilizacji, z których każda chce zdobyć tron i całkowitą władzę na galaktycznym imperium. Najpierw potrzebujemy jednak je odbudować, ponieważ zostało zniszczone. Mamy możliwość zrobić to na różne sposoby – przez siły zbrojne, dyplomację albo przewagę technologiczną. Wszystko jest zależne od woli gracza. W najnowszej edycji cała rozgrywka odbywa się dynamiczniej, przy intensywnych konsultacjach, lecz nie będzie trwać krócej! Zapowiada się wielogodzinna przepełniona emocjami zabawa.
plaża

Autor: www.bieriozka.pl
umiejętności
Pandemia gra ta jest po pierwsze walką z czasem, którego jest za mało. Wcielamy się w role specjalistów, którzy mają za zadanie pozbyć się prędko rozwijających się chorób.

Zaciekawiony? To dla nas optymistyczna informacja. Więc kliknij tu fototapeta na zamówienie cena i czytaj bez ograniczeń nowe rzetelne posty.

Potrzebna będzie jak najlepsza współpraca między graczami, ponieważ tylko wspólnie będziemy zdolni zniszczyć wirusy.

Jeśli intryguje Cię ciąg dalszy (https://lajkonik-pik.pl/shop/staromiejska-3/) naszego tematu zapraszamy do kolejnego artykułu, który przygotowaliśmy dla Ciebie pod poniższym linkiem. W nim rozproszymy wszystkie Twoje niepewności.

Każdy obejmie inne stanowisko, przykładowo : Specjalista Operacyjny potrafi stawiać laboratoria badawcze, w których wynajdywane są szczepionki, natomiast Naukowiec potrafi szybciej niż pozostali wyleczyć epidemię, ponieważ potrzebuje jedynie 4 zamiast 5 kart choroby.

Obie planszówki oferują wielogodzinne rozgrywki, w pierwszej rywalizujemy ze sobą natomiast w drugiej stajemy ramię w ramię, by wygrać z czasem. Nie ma różnicy, jaką formę rozgrywki wolimy, obie planszówki są dostarczą nam mnóstwo frajdy.