Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Kategorie gier dla fanów takiego rodzaju formy rozrywki

admin, · Kategorie: Sztuka kompozycji - kilka słów o kulturze i malarstwie · Tagi: , ,
W okresie Internetu, gry to jedna z ważniejszych kategorii, dla której wiele osób korzysta z połączenia. Wraz z upływem lat miłośników grania o różnym wieku jest coraz więcej, podobnie jak i gier, które każdy może zarówno zakupić, jak i spróbować swych sił online.
Jedna z dostępnych gier w Internecie to Pirate Storm, która podbija gusta wszystkich – przede wszystkim pasjonatów żeglarstwa oraz nieco bardziej mistycznych elementów – piratów oraz stworów.

sport - perspektywa

Autor: Jared Hersch
Źródło: http://www.flickr.com
Gra to przede wszystkim walka z wymienionymi wcześniej maszkarami i bezuczuciowymi kapitanami walczących po ciemnej stronie mocy. Trzeba jednak wspomnieć, iż na morzu nie zabraknie też innych graczy. W grze Pirate Storm należy wypełniać postawione przed graczami zadania, jak również bronić własny statek oraz załogę przed atakującymi wrogami z frontu morskiego. Głównym zadaniem jest kolekcjonowanie spotkanych skarbów i przy okazji zatapianie statków innych graczy. Jest to wspaniała przygoda o charakterze survivalowym. Na samym początku gracz musi – razem ze swoją załogą – wyeliminować przeszkody w charakterze potworów, a potem stoczyć bitwy, by wzbić się na szczyty oraz zostać morską legendą.

Zaintrygowały Cię przedstawione przez nas artykuły? Zatem z chęcią możemy rzec Ci, że czeka na Ciebie nowy ciekawy artykuł pod tym linkiem.

Razem z upływem kolejnych etapów, poziom trudności gry wzrasta, lecz także i rozrywka jest większa.

gry wyścigi

Autor: mrgreen09
Źródło: http://www.flickr.com
Wśród gier można znaleźć także coś dla pasjonatów sportów motorowych oraz rywalizacji na torach. Jeśli ktoś chce odnaleźć najlepsze gry wyścigi są jedną z kategorii, która ma grono fanów.

Pisk ogumienia, warkot silników i bitwa na torach, a nawet ulicach to niesamowita okazja na wczucie się w postać kierowcy wyścigowego. Większość z nich oferuje niesamowite emocje, a także – grafikę przybliżoną do przeczywistych wyścigów rodem z F1, bądź innych popularnych serii, które są cenione przez tysiące pasjonatów.