Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Upominek dla chłopaka na 18 urodziny nie musi być banalny!

admin, · Kategorie: Sztuka kompozycji - kilka słów o kulturze i malarstwie · Tagi: , , , ,
Każda z nas ma każdego roku problem co wybrać facetowi na rocznicę urodzin. Tym bardziej na te jedne, jedyne osiemnaste urodzinki.
Jaki prezent na 18 urodziny? Podpowiadamy, co można mu dać! Wyszukany upominek to taki, który na ogół wykonasz sama.

Wskazane jest pobawić się kreatywnie i otwarcie. Możesz wykonać mu własnoręcznie album z waszymi lub twymi zdjęciami. Możesz do niego dodać kilka własnych adnotacji, wspomnień, tekst waszej ukochanej pieśni, możemy wkleić tam jakieś listy bądź skreślić wierszyk. Jeśli posiadasz pocztówki z miejsc w jakich byliście razem, także sprawdzą się świetnie. Trochę fantazji, a możesz stworzyć coś naprawdę cudownego 😉

Kulinarny kalejdoskop Zurychu

Autor: Sigma International
Źródło: Sigma International
Śmieszne podarki są zawsze problematyczne o tyle, iż łatwo kogoś urazić. Niby zdaje się, iż powinno być wszystko w porządku, a jednak możemy spowodować typowego męskiego focha. A tego byśmy nie potrzebowały, prawda? Mnóstwo sklepów internetowych oferuje gadżety oraz upominki na osiemnastkę, lecz badanie ich zajmuje wieki. Niektóre firmy oferują personalizowane flaszki albo puszki z alkoholem. Jest to bardzo dobry internet kozy pomysł, dlatego że kiedy treść zostanie wypita, butelka będzie przypominała o okolicznościach, w jakich się to stało.

A może ekstremalne prezenty? Skoki ze spadochronem a może skok wahadłowy? Czy twój chłopak już wiesz, jak to jest obserwować powierzchnię naszej planety z wysokości kilku tysięcy metrów? Jeśli Twój chłopak jest odrobinę zwariowany a także lubi skoki adrenaliny, z pewnością będzie zachwycony takim upominkiem.