Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Trendy ślubne – które dekoracje są współcześnie rzeczywiście najbardziej powszechne?

admin, · Kategorie: Znajdź fotografa w swojej okolicy · Tagi: , , ,
Organizowanie ślubu i wesela najczęściej pochłania parę miesięcy. Pary młode zastanawiają się nad wszystkimi najdrobniejszymi szczegółami, jako że chciałyby mieć gwarancję, że wszystko w tym wyjątkowym dla nich dniu będzie faktycznie idealne. Dosyć ogromne znaczenie mają odpowiednio dopasowane dekoracje ślubne.

Jakie trendy dekoracyjne dziś są najbardziej powszechne? Które rozwiązania rzeczywiście się sprawdzą w dniu ślubu?

zobacz więcej

Autor: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl

Co najważniejsze, tradycyjnie, w dalszym ciągu ogromnym zainteresowaniem cieszą się dekoracje weselne przygotowane z żywych kwiatów. Są eleganckie i pasują do każdej stylistyki, a różnorodny asortyment różnego rodzaju gatunków sprawia, że z powodzeniem można wybrać te, które są odpowiednie dla ogólnej koncepcji wesela, dlatego sprawdź witrynę. Między innymi, jeśli kolorem przewodnim wesela jest różowy, doskonale sprawdzą się dekoracje kwiatowe zrobione z kwiatów w identycznej tonacji kolorystycznej, przykładowo z piwonii bądź róż.

Dodatkowo, warto dodać nieco gipsówki, która będzie naprawdę uroczym dopełnieniem kompozycji. Popularne są dziś głównie kule kwiatowe. Dzięki gąbce florystycznej nasiąkniętej wodą, na której układane są kwiaty, dekoracje przetrwają o wiele dłużej. Ponadto, sporo osób decyduje się także na dekorowanie sal weselnych kulami zrobionymi z papieru.

Jeżeli czytasz ten artykuł to znaczy, że omawiana tematyka Cię zaciekawiła – pod tym łączem (http://homeandliving.pl/) znajdziesz podobne, równie interesujące informacje.

Jest to dosyć interesujące oraz oryginalne rozwiązanie, jakie ma jeszcze jedną ogromną zaletę – takie dekoracje są faktycznie dosyć tanie. Kule można zrobić z powodzeniem samodzielnie. W sieci jest sporo przykładowych filmików, dzięki którym nawet te osoby, jakie nie mają potrzebnych zdolności manualnych, będą potrafiły wykonać atrakcyjne ozdoby.

Ślub, Mikołajki

Autor: www.ma-me.pl
Źródło: abcslubu.pl

Na stolikach niekiedy ustawiane są świeczki, które dodają odpowiedniego klimatu. Na rynku dostępne są zarówno długie, eleganckie świece, które powinny być ustawione w świecznikach, jak także malutkie tealighty. Oczywiście, trzeba pamiętać, by świeczki były odpowiednio zabezpieczone, jako że podczas wesela łatwo o ich nieostrożne przewrócenie.

Na dodatek, dzisiaj dużo par młodych decyduje się na dekorowanie samodzielne. Na rynku istnieje wiele firm zajmujących się profesjonalnymi dekoracjami, jednak jak wiadomo, w czasie organizowania wesela wydatki są bardzo duże, dlatego niekiedy poszukuje się niezbędnych oszczędności.