Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Audiobooki – czyli, książki która ktoś czyta dostępne wewnątrz sieci internetowej

admin, · Kategorie: Sztuka kompozycji - kilka słów o kulturze i malarstwie · Tagi: , , , ,
Co to są audiobooki i w jakim miejscu istnieje możliwość je kupić? Ile one kosztują? Na jakich zasadach polega ich unikalność? Po odpowiadamy na te konkretne pytania posługując się przykładzikiem od autora Andrzeja Sapkowskiego noszącym tytuł „Boży Bojownicy”.
Przeciwko pozorom, wewnątrz ostatnich latach wzrosła ochota ludzi na odczytywanie – ma możliwość nieznacznie, jednakże odnotowano rozrost sprzedaży książeczek zarówno papierowych, jak i alternatyw elektronicznych czyli ebooków.

Nas jednak dzisiaj interesują Audiobooki, które są idealną opcją dla tych, którzy nie posiadają alternatywy żeby czytać (dla przykładu niewidomi), lub najzwyczajniej nie mają na to zbyt dużo czasu.

Jeżeli ten tekst jest według Ciebie wartościowy to sprawdź serwis pizza wołomin, w którym są tego typu informacje. One na pewno będą dla Ciebie użyteczne.

Zbliżymy państwu jak wygląda sprawa z audiobookami, na podstawie tytułu którego napisał Andrzeja Sapkowskiego.

wydarzenie kulturalne

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Boży bojownicy audiobook jest to pojedynczy z topowych ebooków zawartych na polskim ryneczku. Trwa konkretnie dwadzieścia trzy godziny oraz 31 minutek, odczytywany przez gwiazdki, takie jak na przykład: Krzysztof Gosztyła, który to gra Narratora, Anna Dereszowska jako głos Nikoletta (Jutta), czy Adam Ferency jako Prokop Goły, nie napomykając już o roli Mariana Opanii jako Joszt Dun nazywanego Telesmą. W sumie w calutkim audiobooku istnieje w okolicy trzydziestu pięciu nazwisk znanych oraz słabiej znanych aktorów, którzy to według opinii odwalili kawałek wspaniałej robótki, podkładając głosy bohaterom.

ogólnikowo kwota za ów audiobook wynosi w obszarze sześćdziesięciu pięciu złotówek, jednakże innego rodzaju audiobooki możemy natrafić taniej, lub również drożej. Na ryneczku polskim na konkretny moment nie istnieje aż tak dużo audiobooków, jednak cały czas liczebność tytułów się rozrasta, rozciągając na różne gatunki – od fantasy po romans.