Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Imprezy integracyjne w przedsiębiorstwach i nie tylko – a więc, jak wypełnić sobie czas miłą zabawą wraz ze swoją całą rodziną

admin, · Kategorie: Sztuka kompozycji - kilka słów o kulturze i malarstwie · Tagi: , ,
Zazwyczaj słysząc słowa „impreza firmowa” widzimy zaraz stadka pracowników typowo biurowych, którzy bawią się lepiej lub gorzej w swoim własnym gronie na jakiegoś typu dyskotece albo przyjęciu. Tak naprawdę jednak owe imprezy można także przezwać odrobinę w inny sposób i w ogóle nie muszą one obejmować tylko pracowników ściśniętych w niezbyt dużych przestrzeniach.

opona samochodowa

Autor: William Huggins
Źródło: http://www.flickr.com
O czym tu mowa? Oczywiście o imprezach integrujących!
Jak się często okazuje utworzenie dość przyjemnej atmosfery w miejscu pracy wcale nie jest taką łatwą sprawą.

Wejdź w link i przeloguj się na stronę autora. Tam odnajdziesz dużo rzetelnych informacji na przedstawiony tutaj interesujący temat.

ludzie często oceniają innych zanim jeszcze ich poznają, dość często bywa również, iż za wejściem danego pracownika do wnętrza firmy „ciągnie się smród” co tak naprawdę sprawia, iż na jego temat od pierwszej chwili tworzą się różne plotki, jeszcze zanim nawet pojawi się w firmie. Takiego rodzaju niedomówień istnieje bardzo sporo i bardzo często ludzie się nie lubią jeszcze zanim chociażby z sobą porozmawiają. Z tego powodu bardzo wielu właścicieli przedsiębiorstw, chociaż nie jedynie decyduje się zazwyczaj raz/dwa razy do roku tworzyć tak nazywane imprezy integracyjne, które to mają na celu pojednać pracowników, choć nie wyłącznie, gdyż sporo takiego rodzaju imprez bywa także otwartych na ich najbliższych. Takiego rodzaju imprezy z najbliższymi często bywają organizowane na dworze, przybierając formę choćby pikników – takiego typu wspólne spędzanie choć jakiegoś czasu na firmowych imprezach bardzo często owocuje przyjaznymi stosunkami między ludźmi, którzy to w firmie często nawet i nie potrafili sobie powiedzieć „dzień dobry”.

Na dodatek taki wspólny wypad wraz z rodziną umożliwia również zwiększyć więź pomiędzy nimi samymi, co powoduje, że nie tylko w samej firmie ale również we własnym domu, robi się lepiej.