Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Walt Disney- twórca filmów animowanych, które od wielu lat zachwycają dorosłych i nauczają najmłodszych widzów

admin, · Kategorie: Sztuka kompozycji - kilka słów o kulturze i malarstwie · Tagi: , ,
Każdy z nas przynajmniej raz w życiu obejrzał film produkcji Disneya. Tak samo dorośli jak również dzieci kochają jego bajki, które uczą w jaki sposób funkcjonuje świat a także co jest w życiu najważniejsze. Sam twórca- Walt Disney jest bardzo interesującą postacią w świecie kinematografii.

Zamek w DisneyWorld

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Młody chłopiec, Walt Disney nie miał zbyt szczęśliwego dzieciństwa. Może właśnie z tego powodu tak bardzo pragnął, aby inne dzieci był szczęśliwe oglądając jego bajki. Walt większość swojego życia tułał się po świecie, poszukując swojego miejsca. Gdy zaczął się zajmować przemysłem filmowym w krótkim czasie zyskał uznanie innych producentów tudzież miłośników animowanego kina. Najsłynniejszą postacią stworzoną przez Walta Disneya jest Myszka Miki. Każdy z nas zna i uwielbia serie przygód Myszki Miki- szczególnie najstarsze wersje animowanej bajki. Myszka Miki to bardzo ważna produkcja Disneya i to ona przyniosła mu honorowego Oscara. W ciągu kolejnych lat zdobył on też wiele innych, prestiżowych nagród za zasługi filmowe.

Najpopularniejszymi bajkami Disneya są na pewno Królewna Śnieżka czy też Kopciuszek. Dzisiaj, Disney jest wielką korporacją, która jest znana na całym globie. Produkcja filmów animowanych odbywa się nieprzerwanie przez cały czas. W każdej jednak produkcji filmy Disneya nie tracą na wartości jak również uczą młodych kinomanów tego, w jaki sposób funkcjonuje świat. Każdy rodzic, który zastanawia się nad tym jakiego typu bajki włączać dziecku, powinien przeglądnąć listę produkcji Walta Disneya. Możemy tam odnaleźć filmy dla dzieci w każdym wieku, znaczna część z nich jest także uwielbiana przez dorosłych widzów. W dzisiejszych czasach, gdy przemoc coraz częściej jest spotykana w obrazach dla dzieci, bajki Disneya są najlepszym wyborem, gdy chodzi o filmy animowane dla naszego dziecka.

Masz ochotę poznać inne tego rodzaju obfite w informacje artykuły? Jeżeli tak, to zobacz ofertę na witrynie (http://zabawekczas.pl/), która na pewno posiada ważne dane.

Możemy mieć pewność, iż firma z tak długą tradycją świetnie wie, w jaki sposób tworzyć dobre produkcje dla najmłodszych widzów.

myszka miki

Autor: Steven & Courtney Johnson & Horwitz
Źródło: http://www.flickr.com
Historia filmów Disneya sięga mnóstwo lat wstecz, a ciągle bajki produkcji najsłynniejszej firmy jaką jest Disney, pozostają równie dobrej jakości jak podczas początków jej działalności. Filmy Disneya są bardzo cennym dobytkiem światowego kina – poznaj więcej.