Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

W jaki sposób wygląda gra w paintball laserowy? Co należy wiedzieć o meczach paintball’owych?

admin, · Kategorie: Sztuka kompozycji - kilka słów o kulturze i malarstwie · Tagi: , ,
gra swymi zasadami przypomina paintball, stąd też niekiedy stosowana bywa nazwa laserowy paintball.

Jeśli chodzi o paintball laserowy Gdańsk, na początku każdy z graczy odbiera łatwą do dopasowania kamizelkę wraz z bronią. Broń jest względnie lekka a co najistotniejsze nie strzela boleściwymi czy brudzącymi kulkami jak w tradycyjnym paintballu, lecz wiązką światła, która po trafieniu w przeciwnika odbiera mu jedynie wirtualne punkty życia. Skutkiem tego gra ta doskonale nadaje się tak dla dorosłych jak również dla dzieciaków. Każda kamizelka ma system czujników, które w toku gry gromadzą wszelakie dane na temat trafień. Tak po skończeniu gry jak także w rzeczywistym czasie możesz szczegółowo prześledzić kto oraz kogo jak dużo razy trafił na monitorach zainstalowanych w barze. W tym samym czasie na estradzie może uczestniczyć w grze maksymalnie 20 osób.
domek

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
scenariusz

Autor: Travis Swan
Źródło: http://www.flickr.com
Gra ma miejsce na celowo przygotowanej, bardzo dużej i co najistotniejsze bezpiecznej estradzie, kreującej system labiryntowych przejść, gdzie w zagadkowym półmroku, pośród tworzących niepowtarzalny nastrój beczek, krat, układów rur, łańcuchów, zaworów a także pieców zawodnicy oddać się mogą pełnej adrenaliny grze. Co więcej nastrój rodem z gier komputerowych podsyca nadzwyczajne oświetlenie, ledy, stroboskopy i inne wizualne zjawiska, jakich szczególny charakter podkreśla unoszący się dyskretnie dymek.

Całości dopełnia znakomicie dobrana muzyka pomagająca w skradaniu się. Gdy gra się kończy, każdy gracz otrzymuje swoją kartę informującą o liczbie a także jakości wszystkich trafień.

Niesamowicie interesujący tekst, prawda? Przeczytaj także inne wpisy, ponieważ tam polecana strona internetowa (https://www.147break.waw.pl/) jest nie mniej wciągająca i pochłonie Cię w całości.

Jest to gra doskonała na wieczór kawalerski Gdynia.