Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Audiobooki jako nowoczesny sposób na rozrywkę, a jednocześnie zaznajomienie się z literaturą

admin, · Kategorie: Sztuka kompozycji - kilka słów o kulturze i malarstwie · Tagi: , ,
Mała ilość czasu jest to stan powszechny. Jak w tak zagonionym świecie mieć moment na czytanie książek? Ciekawą alternatywą są audiobooki. Doświadczamy literatury, a jednocześnie możemy wykonywać inną czynność.

Aktualnie świat choruje na poczucie braku czasu. Im mniej zajęć mamy, tym mamy czasu mniej. Taki paradoks. Jednak także prawda jest następująca, iż działań mamy niezliczoną ilość. A co ważniejsze sporo tracimy czasu na różnego rodzaju dotarcia do określonego miejsca, na czekanie. Wielokrotnie pracujemy osiem godzin, a dotarcie trwają kolejne cztery. Następny przykład to pobyt u doktora trwa 5 min, a sterczymy w poczekalni nieraz godzinę lub dwie. Wykorzystujmy tą chwilę np. odtwarzając słuchowisko – sprawdź to słuchowisko. Niekonieczne są lektury z czasów PRL.

Ten artykuł zawiera interesujące informacje na opisywany temat – jeżeli masz ochotę zdobyć więcej wpisów, to odwiedź stronę pozycjonowanie stron www Artefakt, która przedstawia podobne problemy.

Współcześnie wiele świetnych książek jest rejestrowanych. Przykładem może być Wiedźmin. Sezon burz.. A. Sapkowskiego.

słuchowisko

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Dla osób lubiący fantastkę autora tego nie ma konieczności prezentować. Jest on marką samą w sobie. Słuchowisko nagrane na podstawie jego powieści to audiobook, którego warto posiadać w swojej kolekcji. Bierze udział w nim 84 odtwórców, pełne jest efektów szczególnych. Jeżeli nie miałeś czasu przeczytać książkę Wiedźminowski Sezon Burz albo pragniesz posłuchać jej treści ta płyta spełni twoje pragnienie.

Dzięki słuchowiskom możemy nie tracić czasu w korku lub podczas innego bycia w zawieszeniu i nie mieć odczucia, że tak bardzo dużo czasu zmarnowaliśmy. Zamiast zmęczeni wrócimy do domu odprężeni z ekstra porcją literatury.