Fotografia każdego dnia

… bo kochamy fotografię!

Umiejętności językowe są dzisiaj ogromnie doceniane – lekcje we Wrocławiu

admin, · Tagi: , ,
Bez zastanowienia w obecnych czasach w wszelkiej sytuacji potrzebne jest umiejętne władanie językiem obcym. Rzecz jasna szczególnie istotne jest, aby zdołać mówić po angielsku, albowiem jest to język, którym posługuje się zdecydowana większość osób. Dodatkowo, coraz to nagminniej jest on wymagany przez pracodawców, w następstwie czego każdy, komu zależy na porządnym stanowisku podejmuje się lekcji w porządnej szkole.

(więcej…)

Słowacja – jako istotny partner gospodarczy

admin, · Tagi: , , , , ,
Nie mówi się o tych historiach w mediach, ponieważ nie jest to widowiskowa pożywka dla stacji informacyjnych, lecz jest się czym pochwalić: nasz handel ze Słowacją w trakcie ostatniej dekady skoczył bardzo do góry, wzrastając o… 300 procent. Tak ogromny skok cieszy, lecz też skłania do snucia planów, jak utrzymać tak duży wzrost. Jak podkreślają znawcy, trend ten może się utrzymać, jednakże nie może zabraknąć nowych inwestycji.

(więcej…)

Gdzie poszukiwać tłumaczy? Angażuj takich z większych miejscowości!

admin, · Kategorie: Znajdź fotografa w swojej okolicy · Tagi: , , ,
Zdarza się, iż czasami potrzebujemy sprawnie przetłumaczyć jakiś tekst. O ile zazwyczaj w wypadku tekstów prywatnych, jak przykładowo listy lub jakieś notatki, zazwyczaj jesteśmy w stanie poradzić sobie przy pomocy słownika, o tyle w wypadku tekstów specjalistycznych czy urzędowych zwykle potrzebujemy usługi tłumacza przysięgłego.

(więcej…)